شیر سوزنی فورج

شیر فلکه سوزنی فولادی,شیر سوزنی فورج,شیر سوزنی,forged globe valve,شیرالات فورج,شیرالات صنعتی فورج,شیر فورج سوزنی,شیر کشویی فورج

شیرآلات صنعتی,تولید شیر فلکه,فردآب,قیمت شیر فلکه,فروش شیر فلکه,دریچه,valve فلنج.شیر چدنی.اتصالات چدنی

شیرالات

وسیله ای مکانیکی یا الکترو مکانیکی هستند که برای کنترل حرکت مایعات ، گازها ، پودرها و ... از طریق لوله ها یا لوله ها یا مخازن یا ظروف دیگر استفاده می شوند. در بیشتر موارد ، سوپاپ ها به نوعی از مانع مکانیکی - به عنوان مثال یک صفحه ، یک توپ ، یک دیافراگم - متکی هستند که می توانند وارد شده و از جریان جریان مواد عبوری خارج شوند. برخی از شیرآلات به عنوان انواع خاموش طراحی شده اند ، در حالی که برخی دیگر کنترل بسیار خوبی از عبور محیط دارند.
انواع شیرآلات و اتصالات - طرح کلی شیرآلات صنعتی. روند.

شیرالات صنعتی

شیر پروانه ای

شیر فلکه کشویی

شیر فلکه سوزنی

شیر فلکه چدنی

شیر فلکه فولادی

شیرالات توپی

شیر فلکه استیل

شیر خودکار

شیر صافی

انتخاب مواد نقش مهمی در تعیین دریچه ها دارد تا از سازگاری قسمتهای مرطوب شیر با مایع یا پودر عبوری از آن اطمینان حاصل شود. اندازه گیری توسط قطر لوله یا لوله ، میزان جریان و عرض بین فلنج برای شیرهای خط لوله که به عنوان جایگزین نصب می شوند ، تعیین می شود.
انواع شیرآلات و کاربردهای آنها
شیرآلات آئروسل

شیرهای صنعتی متعادل کننده

شیرهای تعادل برای کنترل جریان سیال با تقسیم جریان به طور مساوی در شاخه های جریان مختلف استفاده می شود. مشخصات اصلی شامل تعداد پورت ها ، اتصالات پورت ، اندازه شیر ، و مصالح ساختمانی است. شیرهای متعادل کننده در درجه اول در برنامه های HVAC و سیستم های قدرت سیال استفاده می شوند. به عنوان مثال ، آنها می توانند در سیستم های گرمایش / سرمایش تجاری برای تنظیم دمای آب در شرایط بارگیری مختلف استفاده شوند. همچنین می توان از آنها برای ایجاد نیروی تعادل سیلندرهای دوگانه استفاده کرد.

شیر سوزنی فورج Forged Globe Valve

شیر سوزنی فورج وسیله ایست که با حرکت عمودی که در موارد کنترل جریان ، تنظیم میزان جریان و همچنین بستن مسیر سیال مورد استفاده قرار می گیرد.دلیل نامگذاری این شیر بخاطر وجود یک دیسک سوزنی در درون آن می باشد که با نشیمنگاه شیر در شیر جهت ایجاد یک آب بندی مناسب قرار گرفته است....

لازم به ذکر میباشد که در شیر های سوزنی فورج دارای قابلیت تنطیم میتوان با توجه به نوع شیر و تعداد دور بسته یا باز شدن هندویل شیر سوزنی،نسبت جریان را تنظیم نمود.شیر های سوزنی در دو نوع صنعتی و ابزار دقیق ساخته می شوند.

انواع شیر سوزنی فورج :

 1. شیر سوزنی فورج استیل
 2. شیر سوزنی فورج فولادی
 3. شیر سوزنی فورج کلاس 800
 4. شیر سوزنی فورج دنده ای
 5. شیر سوزنی فورج جوشی
 6. شیر سوزنی کربن استیل


گستره کاربرد شیر سوزنی فورج:

برروی خطوط انتقال مواد غذایی،شیمیایی و دارویی مورداستفاده قرارمیگیرد.ازجمله کاربردهای شیر سوزنی می توان به استفاده در موارد زیر اشاره کرد:

 1. صنایع غذایی.
 2. صنایع دارویی
 3. صنایع شیمیایی
 4. نیروگاهها
 5. شیر سوزنی فورج...

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیر سوزنی فورج با کارشناسان فروشگاه شیرآلات صنعتی نمونه فرد آب تماس حاصل فرمایید.


fardabco.ir.www

.comشیرسوزنی.www

com.شیرپروانه-ای.www

.comدریچه-منهول.www

com.شیرزبانه-لاستیکی.www

.comشیرآلات-چدنی.www

fardabflange.com.www


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image