شیر گیوتینی

شیر گیوتینی,فروش شیر گیوتینی,خرید شیر گیوتینی,مدل شیر گیوتینی,تولید کننده شیر گیوتینی,تولید شیر گیوتینی,تامین کننده شیر گیوتینی

شیر گیوتینی،شیرهای گیوتینی براي سرويسهاي باز و بسته كردن و تنطيم و ايجاد جريان نيز بكار مي‌روند.علاوه بر این،جهت كار و کارکرد با جريانهاي لجني و سيالاتي كه مقادير زيادي جامد حل شده دارند بطور معمول مورد استفاده مي ‌گردد.بدلیل مكانيسم عملکرد،اين محصول مستقل از سيال درون آن می باشد بصورت کلی. شیرهایی گفته می شود که دارای یک تیغه عمودی در وسط شیر بوده و به صورت تدریجی باز یا بسته می شوند .شیرهای گیوتینی دارای بدنه ای از جنس چدن ،فولاد،استیل می باشند و تیغه آنها به صورت معمول از جنس استیل ضد زنگ می باشد.شیرهای گیوتینی عبور سيال را بين 10 تا 95 درصد فلو جريان تنظيم می كند. طراحي ساده اين شيرها باعث افت فشار كمي مي‌شود.فرایند ساخت بدنه اين شيرها طوریست كه دما و فشار،و ريتينگ آن بالا می باشد.نوع ژاكت دار اين شيرها جهت كنترل سيال لجني در بسياري از پروسه‌ها مانند تصفيه آب ، كاغذسازي استفاده مي‌ گردد

شیر گیوتینی چیست؟

شیرهای گیوتینی براي سرويسهاي باز و بسته كردن و تنطيم و ايجاد جريان نيز بكار مي‌روند.علاوه بر این،جهت كار و کارکرد با جريانهاي لجني و سيالاتي كه مقادير زيادي جامد حل شده دارند بطور معمول مورد استفاده مي ‌گردد.بدلیل مكانيسم عملکرد،اين محصول مستقل از سيال درون آن می باشد بصورت کلی. شیرهایی گفته می شود که دارای یک تیغه عمودی در وسط شیر بوده و به صورت تدریجی باز یا بسته می شوند .شیرهای گیوتینی دارای بدنه ای از جنس چدن ،فولاد،استیل می باشند و تیغه آنها به صورت معمول از جنس استیل ضد زنگ می باشد.

شیرهای گیوتینی عبور سيال را بين 10 تا 95 درصد فلو جريان تنظيم می كند. طراحي ساده اين شيرها باعث افت فشار كمي مي‌شود.فرایند ساخت بدنه اين شيرها طوریست كه دما و فشار،و ريتينگ آن بالا می باشد.نوع ژاكت دار اين شيرها جهت كنترل سيال لجني در بسياري از پروسه‌ها مانند تصفيه آب ، كاغذسازي استفاده مي‌ گردد.

باز و بسته کردن شیر گیوتینی:

برای باز و بسته کردن این شیر می توان از حالت های دستی و اتوماتیک مانند پنوماتیکی استفاده کرد. مهره ماسوره اين نوع شيرها يكي از مزيتهاي مهم آن است بطوريكه به راحتي قابل تعويض است بدون آنكه شير از خط جدا شود.

متریال کاربری:آهن، فولاد با بدنه هاي آلومينيومي و مهره ماسوره TFE

نحوه اتصال: فلنجي

کاربرد:لجن‌هاي غليظ، سوسپانسيون ذرات بزرگ، صنايع غذايي،صنایع کاغذ سازی ،سیمان و آب و فاضلاب


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image