شیر پروانه ای برنزی

شیر پروانه ای برنزی,شیر پروانه ای آب شور,شیر پروانه ای PN16,استیل 304,شیر ویفری,BUTTERFLY VALVE,شیر پروانه ای استیل 304,شیر مخصوص آب شور,فروش شیر پروانه ای ,تولید کننده شیر پروانه ای

butterfly valve dimensions استیل 316 تامین کننده شیرآلات خرید butterfly valve شیر butterfly شیر ی gemu شیر پروانه ای pn10 شیر پروانه ای pn16 شیر پروانه ای آب دریا شیر پروانه ای آب شور شیر پروانه ای استیل 304 شیر پروانه ای استیل آلومینیوم برنز شیر پروانه ای برنزی شیر پروانه ای کلاس 300 شیر ویفری شیر یکطرفه ویفری فروش butterfly valve قیمت butterfly valve وارد کننده شیرآلات

شیر پروانه ای برنزی

این محصول کاملا بصورت برنزی،اتصال کوپلینگی،و مخصوص سیالات آب شور دریا می باشد.شیر پروانه ای از قطعات و اجزای مختلفی تشکیل گردیده است. لازم به ذکر می باشد که بین بدنه و دیسک از یک لاستیکی جهت آب بندی بهتر استفاده می گردد.جنس لاستیک میتواند از نوع سیلیکون باشد که مرتبط به نوع سیال کاری بر روی شیر قرار می گیرد.

برای چرخش دیسک استیلی/برنزی که در تولید شیر پروانه ای برنزی بکار می رود بصورت معمول از یک اهرم استفاده می گردد. با چرخش این اهرم بدلیل ارتباطی که بین اهرم و دیسک استیل وجود دارد ، شیر باز شده و جریان برقرار می گردد. در سایزهای بزرگ به جای اهرم از گیر بکس استفاده می شود.طبق سفارش مشتریان و همکاران گرامی،در برخی موارد هم میتوان از عملگرهای برقی استفاده کرد.این شیر پروانه بصورت اهرمی ، پنوماتیک و برقی موجود می باشد.

شیر پروانه ای


سوپاپ پروانه ای یک شیر چرخشی چرخشی یک چهارم است که برای توقف ، تنظیم و شروع جریان استفاده می شود.

دریچه های پروانه به راحتی و سریع باز می شوند. چرخش دسته 90 درجه باعث بسته شدن یا باز شدن کامل دریچه می شود

ve شیرهای بزرگ پروانه ای معمولاً به اصطلاح جعبه دنده مجهز می شوند ، جایی که چرخ دستی توسط چرخ دنده به ساقه متصل می شود. این کار عملکرد شیر را ساده می کند ، اما در هزینه سرعت.

انواع دریچه های پروانه

دریچه های پروانه دارای بدنه مدور کوتاه ، یک دیسک گرد ، صندلی های فلزی به فلزی یا نرم ، یاتاقان های شافت بالا و پایین و یک جعبه پر کننده هستند. ساختار بدنه دریچه پروانه متفاوت است. یک طرح معمولاً استفاده شده از نوع ویفر است که بین دو فلنج قرار می گیرد. نوع دیگر ، طرح ویفر شاخه ای ، توسط پیچ و مهره هایی که به دو فلنج می پیوندند و از سوراخ های پوشش خارجی دریچه عبور می کنند ، بین دو فلنج در جای خود نگه داشته می شود. دریچه های پروانه ای حتی با فلنج ، انتهای جوشکاری نخ و پیچ دار نیز در دسترس هستند ، اما اغلب استفاده نمی شوند.

شیرهای پروانه ای دارای مزایای زیادی نسبت به شیرهای گیت ، گلوب ، پلاگین و توپی هستند ، مخصوصاً برای کاربردهای بزرگ شیر. صرفه جویی در وزن ، فضا و هزینه بارزترین مزایا است. هزینه های نگهداری معمولاً کم است زیرا تعداد حداقل قطعات متحرک وجود دارد و جیب هایی برای به دام انداختن مایعات وجود ندارد.

دریچه های پروانه مخصوصاً برای کار با جریانهای زیاد مایعات یا گازها در فشارهای نسبتاً کم و برای اداره دوغاب یا مایعات با مقدار زیادی مواد جامد معلق بسیار مناسب هستند.

شیرهای پروانه بر اساس یک میراگر لوله ساخته می شوند. عنصر کنترل جریان یک دیسک با قطر تقریباً یکسان قطر داخلی لوله مجاور است که بر روی یک محور عمودی یا افقی می چرخد. وقتی دیسک به موازات اجرای لوله کشی قرار می گیرد ، سوپاپ کاملاً باز می شود. وقتی دیسک به موقعیت عمود نزدیک می شود ، سوپاپ بسته می شود. موقعیت های میانی را می توان با استفاده از دستگاه های قفل کننده در محل ثابت کرد.

شیر پروانه ساخت بدنه

ساخت بدنه شیر پروانه متفاوت است. اقتصادی ترین نوع ویفر است که بین دو فلنج لوله قرار می گیرد. نوع دیگر ، طرح ویفر شاخه ای ، توسط پیچ و مهره هایی که به دو فلنج می پیوندند و از سوراخهای پوشش خارجی شیر عبور می کنند ، بین دو فلنج لوله در جای خود نگه داشته می شود. شیرهای پروانه ای با انتهای فلنج معمولی برای پیچ و مهره به فلنج لوله و در یک ساختار انتهای رزوه ای موجود است.
fardabco.ir.www

.comشیرسوزنی.www

com.شیرپروانه-ای.www

.comدریچه-منهول.www

com.شیرزبانه-لاستیکی.www

.comشیرآلات-چدنی.www

fardabflange.com.www

شیر پروانه ای برنزیشیر پروانهایشیر پروانه ای برنزی


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image