شیر فلکه کشویی چدنی

شیر فلکه چدنی کشویی,شیر فلکه کشویی چدنی ,قیمت شیر فلکه کشویی چدنی ,فروش شیر فلکه کشویی چدنی ,خرید شیر فلکه کشویی چدنی ,نمایندگی شیر فلکه کشویی چدنی ,مدل شیر فلکه کشویی چدنی ,تولید شیر فلکه کشویی چدنی ,تولید کننده شیر فلکه کشویی چدنی ,تولید اصلی شیر فلکه چدنی,شیر فلکه کشویی چدن,شیر فلکه چدنی,خط تولید شیر فلکه چدنی

شیرآلات صنعتی,تولید شیر فلکه,فردآب,قیمت شیر فلکه,فروش شیر فلکه,دریچه,valve فلنج.شیر چدنی.اتصالات چدنی

شیرالات

وسیله ای مکانیکی یا الکترو مکانیکی هستند که برای کنترل حرکت مایعات ، گازها ، پودرها و ... از طریق لوله ها یا لوله ها یا مخازن یا ظروف دیگر استفاده می شوند. در بیشتر موارد ، سوپاپ ها به نوعی از مانع مکانیکی - به عنوان مثال یک صفحه ، یک توپ ، یک دیافراگم - متکی هستند که می توانند وارد شده و از جریان جریان مواد عبوری خارج شوند. برخی از شیرآلات به عنوان انواع خاموش طراحی شده اند ، در حالی که برخی دیگر کنترل بسیار خوبی از عبور محیط دارند.
انواع شیرآلات و اتصالات - طرح کلی شیرآلات صنعتی. روند.

شیرالات صنعتی

شیر پروانه ای

شیر فلکه کشویی

شیر فلکه سوزنی

شیر فلکه چدنی

شیر فلکه فولادی

شیرالات توپی

شیر فلکه استیل

شیر خودکار

شیر صافی

انتخاب مواد نقش مهمی در تعیین دریچه ها دارد تا از سازگاری قسمتهای مرطوب شیر با مایع یا پودر عبوری از آن اطمینان حاصل شود. اندازه گیری توسط قطر لوله یا لوله ، میزان جریان و عرض بین فلنج برای شیرهای خط لوله که به عنوان جایگزین نصب می شوند ، تعیین می شود.
انواع شیرآلات و کاربردهای آنها
شیرآلات آئروسل

شیرهای صنعتی متعادل کننده

شیرهای تعادل برای کنترل جریان سیال با تقسیم جریان به طور مساوی در شاخه های جریان مختلف استفاده می شود. مشخصات اصلی شامل تعداد پورت ها ، اتصالات پورت ، اندازه شیر ، و مصالح ساختمانی است. شیرهای متعادل کننده در درجه اول در برنامه های HVAC و سیستم های قدرت سیال استفاده می شوند. به عنوان مثال ، آنها می توانند در سیستم های گرمایش / سرمایش تجاری برای تنظیم دمای آب در شرایط بارگیری مختلف استفاده شوند. همچنین می توان از آنها برای ایجاد نیروی تعادل سیلندرهای دوگانه استفاده کرد.

شیر فلکه چدنی زبانه کشویی

(Cast Iron Gate Valve)

شیرفلکه چدنی صنعتی وسایلی مکانیکی می باشند که برای کنترل جریان سیال و فشار در یک سیستم یا فرآیند مورد استفاده قرار می گیرند ..........

تعریف شیر دروازه ای زبانه فلزی::

شیر فلکه ها وسایلی برای تنظیم میزان عبور سیال از یک گذرگاه٬ که باز٬ بسته و یا ما بین این دو حالت قرارمیگیرد و اجازه ی عبور سیال را به صورت مکانیکی صادر می کند . کلمه شیر فلکه از کلمه انگلیسی Valve در زبان انگلیسی مشتق شده که به معنای گلوگاه می باشد .شیرهای کشویی برای سیالاتی چون آب خام ، آب آشامیدنی ، فاضلاب ، روغن ، هوای فشرده و تمامی گازهای خنثی تا دمای 70 درجه سانتی گراد مورد استفاده قرار می گیرند .

گستره کاربرد محصول:

در جهت انتقال آب سرد و گرم فشار قوی در تاسیسات موتورخانه ها، کارخانجات،نیروگاهها و صنایع نفت می‌باشد . محدوده کاربرد شیر کشویی زبانه چدنی (فلزی و پلاستیکی) در تأسیسات آبرسانی و آب گرم تا ۸۰ درجه سانتی گراد بالای صفر می باشد . شیر فلکه ها از لحاظ سایز و نوع عملکرد به انواع مختلفی تقسیم می شوند. قطر شیر فلکه ها از چند دهم میلی متر تا چند متر قابل تغییر می باشد .....

مشخصات کالا و محافظت در مقابل زنگ زدگی :

طرّاحی و تولید شیر فلکه کشویی مطابق با استاندارد DIN 3352 می‌باشد .پوشش رنگ کلیه قطعات چدنی توسط رنگ الکترواستاتیکی پوشش داده می شوند و همچنین به دلیل استفاده از رنگ اپوکسی در داخل و خارج قاطع به طول عمر شیر آلات کمک بیشتری نموده است .

--------

طراحي و ابعاد سوراخکاری فلنج بر طبق استانداردهای DIN, API می باشد.

واشرهای آببندی میان قطعات چدنی از نوع لاستیک منجیت دار می‌باشد .

میزان فشار کاری:PN 10-16

محدوده تولید: DN:50-300
مشخصات جنس قطعات :

Part name

Material
جنس قطعات چدنی,PN 10
GG25(چدن خاکستری)
جنس قطعات چدنی,PN16
GGG40(چدن داکتیل)

Spindle محور

Stainless steel

مهره برنجی Brass Nut

Forged

Back seal واشر آببندي

Galvanized steel

Screwsپیچ آلن

Galvanized steel

جنس قطعات داخلی شیر فلکه: استنلس استیل، کربن استیل ، ضد سایش و خوردگی....

تست هيدرواستاتيك (HYDROSTATIC TEST):

این محصولات از روی استاندارد های جهانی ساخته شده و با بهترین شکل ممکن در اختیار مردم قرار میگیرد

تست فشار با آب برای فشارهای اسمی ۱۰ و ۱۶ بار که شامل تستهای استحکام بدنه و آب بندی می شود طبق استاندارد .

شیر فلکه چدنی اصلی.

شیر فلکه چدنی استاندارد .

شیر فلکه چدنی تولیدی کارخانه.

قیمت به روز میباشد .

اندازه و سایز شیر فلکه

بیشتر بدانید

ww.fardabco.ir
.comشیرسوزنی.www
.comدریچه-منهول.www
com.شیرزبانه-لاستیکی.www
.comشیرآلات-چدنی.www
fardabflange.com.www


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image