سوپاپ فلنجدار

سوپاپ فلنجدار ,قیمت سوپاپ فلنجدار ,فروش سوپاپ فلنجدار ,خرید سوپاپ فلنجدار ,انواع سوپاپ فلنجدار ,مدل سوپاپ فلنجدار ,نمایندگی سوپاپ فلنجدار ,تولید سوپاپ فلنجدار ,تولید کننده سوپاپ فلنجدار

سوپاپ فلنجدار

سوپاپ فلنجدار با توری استیل

سوپاپ چدنی با توری استیل دستگاهیست كه در میان پمپ و چاه قرار گرفته و باعث جلوگیری ازبرگشت سیالی كه در لوله (فاصله ته چاه تا پمپ) قرار دارد به سمت چاه مي شود تا بعد از خاموش شدن پمپ به همان صورت در لوله باقی‌ بماند .در صورت روشن كردن دوباره پمپ احتیاجی به منتظر ماندن تارسيدن آب به پمپ نیست كه بدين صورت فشاری هم به پمپ وارد نخواهد شد......

گستره کاربرد سوپاپ چدنی با توری استیل:

سوپاپ چدنی قطعه ای می باشد كه در بین چاه و پمپ قرار گرفته و باعث مي شود آب يا نفتی كه در لوله (فاصله ته چاه تا پمپ) قرار دارد به سمت چاه بازگشت نشود که به همان صورت در لوله بماند بعد از خاموش شدن پمپ. تا با صورت روشن كردن مجدد پمپ،نيازی به انتظار نرسيدن آب به پمپ نباشد که در نتیجه فشاری هم به پمپ وارد نمی شود.در صورت سفارش مشتری سوپاپ مکش از جنس چدنی می باشد.

  1. سوپاپ چدنی جلوگیری از آسیب دیدن پمپها و دیگر قطعه ها توسط جلوگیری کردن از ورود مواد زائد و رسوبات همراه میکند.
  2. ممانعت از هوا گیری لوله ها در زمان خاموش شدن پمپ.
  3. تولید از سایز 2 اینچ الی 12 اینچ

مشخصات فنی‌ سوپاپ چدنی فلنچ دار با توری استیل:

اجزا داخلی‌ سوپاپ چدنی از آلیاژ آلمینیوم مقاوم تهیه گردیده که هنگام کار و در زمان عمل باز و بسته شدن به دلیل عدم جذب رسوبات و مقاوم در مقابل خوردگی،کیفیت مطلوب و ایده‌آل خود رو را بروز می دهد.

توریهای استفاده شده در سوپاپ‌های فلنجدار از نوع فولاد استیل و بنا به سفارش مشتری گالوانیزه می‌باشد.واشرهای آببندی مورد استفاده در میان قطعات چدنی از مدل لاستیک منجیت دار می‌باشد. پوشش رنگ کلیه قطعات شامل محافظت در برابر خوردگی می‌ باشدکه به دوام بیشتر سوپاپ‌ها کمک بیشتری می نماید.

fardabco.ir.www

.comشیرسوزنی.www

com.شیرپروانه-ای.www

.comدریچه-منهول.www

com.شیرزبانه-لاستیکی.www

.comشیرآلات-چدنی.www

fardabflange.com.www


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image