سوپاپ مکش

سوپاپ دنده ای,سوپاپ دنده ای فلنجدار,سوپاپ دنده ای چدن,سوپاپ دنده ای چدنی,قیمت سوپاپ دنده ای,فروش سوپاپ دنده ای,خرید سوپاپ دنده ای,لیست قیمت سوپاپ دنده ای,تولید سوپاپ دنده ای,تولید کننده سوپاپ دنده ای,نمایندگی سوپاپ دنده ای

سوپاپ فلنج دار،سوپاپ چدنی،صافی مکش,سوپاپ چدنی فلنچدار ,سوپاپ یک طرفه,یکطرفه سوپاپی,شير يكطرفه سوپاپي فلنچدار,سوپاپ فلنچدار (فلنجدار ‎

شرح سوپاپ دنده ای ( Foot Valve )

سوپاپ دنده ای چدنی دستگاهیست كه در میان پمپ و چاه قرار گرفته و باعث فیلتر کردن و جلوگیری ازبرگشت سیالی كه در لوله (فاصله ته چاه تا پمپ ) قرار دارد که به سمت چاه مي شود تا بعد از خاموش شدن پمپ به همان صورت در لوله باقی‌ بماند . در صورت روشن كردن دوباره پمپ احتیاجی به منتظر ماندن تارسيدن آب به پمپ نیست كه بدين صورت فشاری هم به پمپ وارد نخواهد شد .

گستره کاربرد سوپاپ چدنی:

سوپاپ چدنی قطعه ای میباشد كه در بین چاه و پمپ قرار گرفته و باعث ميشود آب يا نفتی كه در لوله(فاصله ته چاه تا پمپ) قرار دارد به سمت چاه بازگشت نشود.به همان صورت در لوله باقی مانده بعد از خاموش شدن کامل پمپ . تا با صورت روشن كردن مجدد پمپ ، نيازی به انتظار نرسيدن آب به پمپ نباشد که در نتیجه فشاری هم به پمپ وارد نمی شود . در صورت سفارش سوپاپ مکش از جنس فولاد و استیل امکان پذیر می باشد .

سوپاپ چدنی

  1. سوپاپ چدنی جلوگیری از آسیب دیدن پمپها و دیگر قطعه ها توسط جلوگیری کردن از ورود مواد زائد و رسوبات همراهی می کند
  2. در سوپاپ های دنده ای از پنجره آلمینیوم و مکانیزم استفاده می گردد .
  3. ممانعت از هوا گیری لوله ها در زمان خاموش شدن پمپ .
  4. تولید از سایز 2 اینچ الی 12 اینچ

مشخصات فنی‌ سوپاپ دنده ای چدنی فلنچ دار:

اجزا داخلی‌ سوپاپ چدنی از آلیاژ آلمینیوم مقاوم تهیه گردیده که هنگام کار و در زمان عمل باز و بسته شدن به دلیل عدم جذب رسوبات و مقاوم در مقابل خوردگی، کیفیت مطلوب و ایده‌آل خود رو را بروز می دهد .

توریهای استفاده شده در سوپاپ‌های فلنجدار از نوع فولاد گالوانیزه می‌باشد در صورت سفارش مشتری می‌توان از توری استیل استفاده کرد . واشرهای آببندی مورد استفاده در میان قطعات چدنی از مدل لاستیک منجیت دار می‌ باشد . پوشش رنگ کلیه قطعات چدنی روي كليه سطوح داخلی و خارجي توسط رنگ الکترواستاتیکی (چکشی) پوشش داده می شوند که شامل محافظت در برابر خوردگی می‌ باشد که به دوام بیشتر سوپاپ‌ها کمک بیشتری می نماید .

اندازه و ابعاد سوپاپ سوپاپ فلنچدار

سوپاپ دنده ای چدنی فلنچ دار-------سوپاپ دنده ای چدنی فلنچ دار

ww.fardabco.ir

.comشیرسوزنی.www
.comدریچه-منهول.www
com.شیرزبانه-لاستیکی.www
.comشیرآلات-چدنی.www
fardabflange.com.www


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image