اتصالات چدنی

اتصالات چدنی,اتصالات رده 40,قیمت اتصالات چدنی, سازنده اتصالات چدنی,cast iron fitting,تولید کننده اتصالات چدنی,ترکمنستان,اتصالات چدنی خاکستری,اتصالات چدنی داکتیل,اتصالات چدنی سه راهی,اتصالات چدنی سبک ,اتصالات چدنی سنگین,اتصالات چدنی فلنچدار ابیاری,اتصالات چدنی استاندارد ,اتصالات چدنی اصلی,اتصالات چدن تمام فولاد

تولید کننده اتصالات چدنی،اتصالات چدنی،اتصالات,فرد آب،چهار راه فلنچدار،زانو فلنچدار،،انواع اتصالات لوله های چدنی اسپیکات و کاربردها،cast iron fitting

اتصالات چدنی

اتصالات چدنی فلنچدار( خاکستری و داکتیل ) در جهت اتصال خطوط آبرسانی ،شبکه های آبرسانی در تاسیسات ، صنایع آب و فاضلاب ، و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد ......

گروه تولیدی صنعتی فرد آب، تولید کننده انواع اتصالات لوله های چدنی اسپیکات و اتصالات چدنی خاص را با استاندارد TDSبرای کشور ترکمنستان عرضه می نماید .


مجموعه اتصالات چدنی گروه تولیدی فرد آب از قبیل سه راهی (Tee)، چهارراه (Cross)، زانو (Elbow) ،تبدیل ( فلنج دار ،ساده کلاس دار و...)، فلنچ اسپیکات )رینگ فولادی چدن شده(، تله بخار (Trap)، دنده (Screwed )،ساكت ((Socket welding،(کمربند) ایرانیتی و دو تسمه،دریچه های فاضلاب و انشعاب فاضلاب ،دریچه کنترل آب و دیگر اتصالات چدنی در کلاسها در فشارهای PN10 و PN16.


سه راهی (Tee) ، چهارراه (Cross)

سه راهی جهت انشعاب گیری استفاده می شود.سه راهی ها شامل سه راهی قائم،سه راهی 45 درجه،سه راهی تبدیل ساده و روپیچ تو پیچ هستند.

سه راهی قائم:

سه راهی قائم که سه راهی معادل نیز نامیده می شود وصاله ای است که برای گرفتن انشعاب و اتصال انشعابات فرعی مورد استفاده قرار می گیرد .این سه راهی از داخل دنده شده و برای انشعابهای با انحراف 90 درجه و هم قطر به لوله اصلی به کار می رود.

سه راهی 4 به 5همانند سه راهی قائم از داخل دنده شده و در لوله کشی تاسیسات فاضلاب مورد استفاده فراوان دارد و جهت اتصال انشعابات فرعی با انحراف 45 به کار برده می شود .

سه راهی تبدیل جهت اتصال انشعابهای فرعی با قطرهای متفاوت نسبت به قطر لوله اصلی مورد استفاده قرار می گیرد . این وصاله در اندازه های تبدیلی گوناگون و به صورت دنده از داخل و روپیچ توپیچ تولید می شود.

چهارراهی همانند سه راهی ساده و تبدیل در اندازه های مختلف تولید شده و جهت اتصال انشعابات فرعی مورد استفاده قرار می گیرد. چهارراهی ها شامل چهار راهی ساده و چهارراهی تبدیل می باشند.کاربرد این نوع وصاله ها در تاسیسات لوله کشی فاضلاب نادر بوده و حتی المقدور از اتصال انشعابات چهار راهی در لوله های با قطر کم خود داری می شود.

(Socket welding) ساکت، (flange fitting)/ اتصالات فلنجی

/ (screwed) دنده ای، (but welding) اتصالات جوشی

تردولت - ساکولت - وردولت و (concentric reducer) تبدیل هم مرکز

انواع ترمو متر،نوار عایق بندی،واشرهای کلینگریت و گس گیت،الکترودهای جوشکاری

:( trap)انواع تله بخار ترموستاتیک - ترمودینامیک و (float trap) فلوت (bucket trap) باکت

انواع پیچ و مهره: بولت - استاد بولت - یوبولت - آی بولت - کرپی - شیروانی – آلن

تولید کننده انواع اتصالات مربوط به مواد غذایی و شیمیایی

شیرهای دو راهی و سه راهی پنوماتیک - زانو شیر پروانه کلاچدار اسپانیائی مهره ماسوره - زانو

سه راه و لوله فابریک

این محصولات از روی استاندارد های جهانی ساخته شده و با بهترین شکل ممکن در اختیار مردم قرار میگیرد

ww.fardabco.ir
.comشیرسوزنی.www
.comدریچه-منهول.www
com.شیرزبانه-لاستیکی.www
.comشیرآلات-چدنی.www
fardabflange.com.www

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image