درباره ما

فرد آب, شیر فلکه, استاد بولت ,آب بندی, تاسيسات صنعتي,آبرسانی,ایزو,استاندارد ملی,جهاد کشاورزی

شیر هوا دو روزنه,فردآب,شیر فلکه, چهار راه فلنچدار,زانو فلنچدار,شیر اتش نشانی‌ برنجی,اتصالات جوشی,اتصال گالوانیزه(دنده), مغزی,مهره,ماسوره,تردولت,وردولت,فلنچ جوشی,فلنچ گلو دار,فلنچ تخت,فلنچ کور,تراپ,فشار سنج, مانومتر,دستگاه جوش,اتصالات پلی اتیلن,شیر توپی‌,لرزه گیر مهار دار,لرزه گیر ساده,آب نما,شیر خودکار سوزنی,اتصالات فولادی,سه راهی, زانو, تبدیل (ساده و فلنجدار), اتصالات قابل پیاده کردن ,اتصالات قابل انبساط, تولید فلنج تخت, گيت ولو ,بال ولو , گلوب ولو

گروه تولیدی شيرآلات صنعتی نمونه فرد آب با مدیریت آقای صالحی با پشتوانه 35 سال سابقه علمي وتجربي با اهداف خدمت به تولید با کیفیت و با بهره گیری ازمهندسان و صنعت گرانی مجرب و کارآزموده در زمینه ریخته گری و همچنین سابقه ای درخشان تاسیس گردید. این کارخانه از معدود تولید کنندگان شيرآلات صنعتي،اتصالات چدنی، و دریچه‌های چدنی است که تمام مراحل ساخت و تولید اعم از طراحی، ریخته گری،تراشکاری ، آبکاری، مونتاژ ، تست و ... را کامل در کارخانه انجام داده و به بازارهای مرتبط عرضه می نماید .

از جمله ویژگی های دیگر این گروه تولیدی می توان به کنترل کیفیت اشاره کرد که از نظر مهندسین ، یکی از بهترین مراحل تولید می باشد که با توجه به این نکته تولیدات خود را نزد مصرف کنندگان و همچنین فروشندگان این محصول نمونه کرده است.

با توکل بخدا و همت پرسنل فرد آب ، این مجموعه توانسته با توسعه کمی در تنوع محصولات و همچنین با ادامه این روند ضمن عرضه وسیعتر محصولات ، منتهی به گستردگی تنوع مصرف مشتریان و جلب رضایت ایشان شده است. لذا از تمامی همکاران ، پژوهشگران و کسانی که در این گستره صنعت دستی دارند برای همکاری دستشان را می فشاریم و از ایده ها و پیشنهادات و انتقادات به گرمی استقبال می نماییم. تبلور همه تلاشها در مجموعه این گروه تولیدی در این جمله خلاصه میشود که "حق با مشتری است" و تمام برنامه ریزی ها برای رسیدن به هدف فوق تنظیم و اجرا می گردد.

گروه تولیدی شيرآلات صنعتي نمونه فرد آب سازنده انواع شیرآلات صنعتي صنایع تاسیسات آب و فاضلاب،و تاسیسات حرارتی و برودتی با دارا بودن استانداردهای بین المللی سیستم مدیریت کیفیت (ایزو9001:2015)، استاندارد بین‌ المللی رضایت مندی مشتری (ایزو 10004:2012)،استاندارد بین المللی شیرهای صنعتی و لوله‌ها (ایزو15848:2015)،و استاندارد کیفیت محصول در اروپا CE، همچنین شعار مشتری مداری،کیفیت،ضمانت در خدمت جامعه مهندسی ایران می باشد.شیرآلات و اتصالات صنعتي نمونه فردآب، آمادگی خود را در جذب نظرات و نیز بهبود کیفی محصولات خود اعلام مینماید.


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image